Öznalcılar Otomotiv

LANDİNİ TRAKTÖR KONYA-KARAMAN BAYİ...

CELLI TÜRKİYE

TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ ÖZNALCILAR OTOMOTİV

LANDİNİ TRAKTÖR

Landini, dünya çapındaki pazarlar tarafından büyük ölçüde kabul gören verimli, yüksek performanslı traktör serisi tasarlayan ve üreten gururlu ve tarihi bir İtalyan markasıdır.

TRİMBLE TARIM TEKNOLOJİLERİ

Trimble ile karlılığınızı artırın...

HİSARLAR TARIM MAKİNALARI

Türkiye’nin ilk Traktör kabini üreticisi olan Hisarlar, yıllarca artan tecrübelerini, kabiliyetlerini daha sonra ağır metal işleme konusuna da yoğunlaştırmıştır. Global pazarda adını duyurmuş önemli iş makinaları markalarına şasi ve diğer kaynaklı birleştirme parçalar gibi hassas üretimler gerçekleştiren önemli bir yan sanayi üreticisi olmuştur. Hisarlar aynı zamanda 1985 yılından bu yana Tarım Makinaları sektöründe kendi tasarım ve üretim kabiliyetleriyle geliştirdiği, marka olmuş toprak işleme makinaları üretimini gerçekleştirmeye devam etmektedir. Uzak gelecekte önemli araştırma sonuçlarının işaret ettiği gibi dünyada sosyo-ekonomik gelişmelerin tarım ve tarımsal ürünler etrafında şekilleneceği tahminlerine dayanarak, tarım mekanizasyon alanında tarımın tüm aşamalarına hitap edecek şekilde yenilikçi ve katma değerli ürünler tasarlamaya ve hayata geçirmeye hızla devam etmektedir.

Ürüne Git

BADILLI İLAÇLAMA MAKİNALARI

1982 yılında küçük bir atölye şeklinde kurulan işletmemiz, değerli çiftçimizin güven ve itimatları sayesinde bugün 25000 m2 alan üzerinde, 10000 m2 si kapalı olmak üzere 1. Organize Sanayi bölgesinde hizmet vermektedir. Kuruluşundan itibaren tarımsal ilaçlama ve gübreleme makinaları imalatında büyük aşamalar kaydetmiş dünya çapında rekabet edebilen ürünler üreterek tercih edilen güvenilir firma olma özelliğini arttırarak sürdürmüştür. Çözüm ortaklığı prensibin ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kurumsal yapıda hizmet veren firmamız tarımsal ila.lama ve gübreleme makinaları konusunda çok çeşitli ürün yelpazesi ile yaratıcı yenilikler sunmaktadır. Firmamız 15 ülkeye ihracat yapmaktadır. Bunların başlıcaları; Rusya, Romanya, Bulgaristan, Gürcistan, Finlandiya, Guyana, Azerbaycan, Irak, Suriye, Tunus, Cezayir, Umman, Lübnan, Fas, Gürcistan ve Suudi Arabistan’dır.

Ürüne Git

0850 420 88 22

Fevzi Çakmak Mh. 10487 Sk. No:9 Karatay, Konya