Servis

Servis

Bakım Onarım Hizmetleri 
Öznalcılar Otomotiv konusunda uzman, deneyimli, eğitimli ve güleryüzlü servis personeli, size ve aracınıza en iyi hizmeti sunmak için hazır bekliyor. LANDINI Marka Traktörünüzü periyodik bakımı veya mekanik ve kaporta onarımlarında Öznalcılar Otomotiv kalitesini ve hızını yaşamanız için sizi bekliyoruz.

Satış Sonrası Servis Hizmetlerimiz
Servislerimize geldiğinizde, Traktörünüzün ihtiyaçları ve sizin ilave istekleriniz ilgili servis danışmanımızla birlikte belirlenir.Servis danışmanımız tarafından yapılan tespit sonucunda, aracınız için gerekli işlemler, öngörülen bütçe ve aracınızın tahmini teslim zamanı belirlenerek tarafınıza açıklanır.Traktörünüzün onarımı sırasında tespit edilebilecek ilave işlemler konusunda size bilgi verilerek, onayınız istenir.Servis sürecinde aracınıza uygulanan tüm işlemler, üretici firma standartlarında olup, bu standartlar her yıl düzenli olarak üretici tarafından denetlenir.

Hasar Onarım Hizmetleri 
Herhangi bir hasar anında, Traktörünüzü ilk günkü görünümüne ve sağlamlığına kavuşturmak Öznalcılar Otomotiv’de aramış olduğunuz herşey mümkün. 10 farklı sigorta firmasıyla anlaşmalı olan Öznalcılar Otomotivde anlaşmalı hasar onarım işlemlerinizde de rahat edersiniz. Onarım başvurularınızda gerekli tüm evraklarla başvurmanızı önemle hatırlatırız.Öznalcılar Otomotivde Traktörünüzün bakım ve/veya onarımları için yapmış olduğunuz harcamaları, Peşin ödeme yapabileceğinizi gibi kredi kartına taksit işlemleride uygulanarak , uzun vadelerde, size özel şartlarla ödeyebilme imkanına sahip olacaksınız. Önceden belirlenen bir aralıkta, istediğiniz tutar için kredi kartı kullanabilecek, böylece bir anda büyük tutarları nakit olarak ödemek zorunda kalmayacaksınız.